Najmniejsza grzałka typu PTC na rynku!!

Nasz dostawca DBK uzupełnia rodzinę grzałek Nimbus NG wprowadzając bardziej kompaktowy wariant. Grzałka utrzymuje mniejsze przestrzenie wolne od kondensacji i mrozu oraz pomaga uzyskać optymalny klimat dla komponentów elektronicznych i elektrotechnicznych nawet przy naprawdę niskich temperaturach zewnętrznych.

Nowa nagrzewnica przy 65mm długości i 70mm szerokości wykręca do 85W przy temperaturze otoczenia -25°C, a dzięki prostemu połączeniu za pomocą zacisku sprężynowego ma całkowitą długość 100,5mm.

Grzałka jest oparta na technologii PTC, dzięki czemu samoreguluje swoją moc w zależności od temperatury otoczenia. Im jest chłodniej, tym więcej mocy zapewnia grzałka. Profil aluminiowy zbudowany jest w sposób zapewniający optymalną konwekcję ciepła.

Jako akcesorium można zakupić kaptur, tak zwany „Finger Guard”, chroniący użytkownika przed przypadkowym dotknięciem radiatora i poparzeniem się.

Reasumując, małe gabaryty i duże moce to coś, co spędza sen z powiek wielu inżynierom przy projektowaniu różnych aplikacji, jednak teraz to rozwiązanie jest gotowe i dostępne z półki!!!


Czytaj więcej

OEM AUTOMATIC Sp. z o.o. OEM ELECTRONICS |ul. Działkowa 121 A | 02-234 Warszawa| Tel: +48 22 863 27 22  Fax +48 22 863 27 24| info@oemelectronics.pl