26 styczeń 2021

Światłowód - nowoczesne wzornictwo przemysłowe

Nowoczesne wzornictwo urządzeń poprzez dodanie światłowodu z oferty OEM Electronics pomoże uzyskać ekskluzywne wrażenie oświetlenia. Wybrane kolory i kształty nadadzą aplikacji niepowtarzalnego wyglądu. W ofercie zupełnie nowy customizowany i dostosowany do wymagań klienta sposób na rozświetlenie aplikacji.

Do podświetlenia aplikacji zwykle używane są diody LED montowane w otworze, ale z pomocą światłowodu łatwiej jest uzyskać jednolite i prawidłowe podświetlenie na dłuższej odległości.

Użycie światłowodu do oświetlenia urządzenia niesie za sobą szereg korzyści. Światło jest rozprowadzane równomiernie na całej długości, a kolor nie zanika z czasem. Światłowód o długości do 20m może być wyginany praktycznie dowolnie, zachowując promień gięcia 20mm. Podczas zginania nie powstają gorące punkty, które mogłyby popsuć ostateczny wygląd.

W zależności od długości światłowód zasilany jest jedną lub dwiema diodami i może pracować w zakresie temperatur od -40°C do +105°C.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą poprzez kontakt z naszymi handlowcami.

OEM AUTOMATIC Sp. z o.o. OEM ELECTRONICS |ul. Działkowa 121 A | 02-234 Warszawa| Tel: +48 22 863 27 22  Fax +48 22 863 27 24| info@oemelectronics.pl