Skip to main content
06 lipiec 2023

Henkel-rozwiązania dla branży EV

Branża pojazdów elektrycznych znajduje się w fazie ekspansywnej i stale rośnie wraz z rozwojem rynku EV. Samochodów elektrycznych jest coraz więcej i żeby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu potrzebne są zarówno  ładowarki AC i stacje szybkiego ładowania DC.

Ładowarki często umieszczane są w środowiskach narażonych na oddziaływanie wysokich i niskich temperatur. Posiadamy wiele materiałów do zastosowań w pojazdach elektrycznych i stacjach ładowania. Tutaj doskonale sprawdzają się lakiery do płytek drukowanych, materiały do zalewania i materiały termoprzewodzące firmy Henkel/Bergquist.

Zaspokojenie zapotrzebowania rynku na szybkie ładowanie w bezpieczny i zrównoważony sposób to wyzwanie, które nasze produkty pomagają konstruktorom osiągnąć. Dysponujemy materiałami przewodzącymi, które skutecznie rozprowadzają ciepło z systemów ładowania pojazdów elektrycznych o wysokim napięciu i dużej gęstości mocy. Uszczelki, obudowy i lakier do płytek drukowanych zabezpieczają działanie elektroniki nawet w trudnych, nieprzewidywalnych warunkach zewnętrznych. W asortymencie posiadamy również klej do gwintów, klej do montażu powierzchniowego oraz klej strukturalny.

Nasze materiały do ​​zalewania są stabilne w szerokim zakresie temperatur i chronią elektronikę przed zjawiskami atmosferycznymi, w którym się ona znajduje. Henkel i Wacker oferują materiały szybko utwardzające się, łatwe w nałożeniu, które chronią długi czas Twoją aplikację przed np. przed wilgocią, wstrząsami.Stanisław Leśniak
Inżynier Sprzedaży
+48 606 609 820

Kontakt


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

EYE BOX - innowacyjna obudowa!

Aktualności
EYE BOX to nowa innowacyjna obudowa firmy Italtronics, która łączy autom...

Henkel-rozwiązania dla branży EV

Aktualności
Branża pojazdów elektrycznych znajduje się w fazie ekspansywnej i stale ...

Przedłuż żywotność swoich kondensatorów

Aktualności
Nasz dostawca Nippon Chemi-Con jest jednym z największych na świecie pro...

WYŚWIETLACZ DO ŁADOWAREK EV

Aktualności
Szukasz wyświetlacza do pracy w trudnych warunkach zewnętrznych które zm...

OEM AUTOMATIC Sp. z o.o. OEM ELECTRONICS |ul. Działkowa 121 A | 02-234 Warszawa| Tel: +48 669 917 931  | info@oemelectronics.pl

OEM Sygnalista