Skip to main content

Informacje o firmie oem electronics

Dział OEM ELECTRONICS jest częścią przedsiębiorstwa
OEM Automatic Sp. z o.o.

Spółka wywodzi się ze szwedzkiego koncernu OEM International AB, którego akcje notowane są na giełdzie w Sztokholmie. OEM Electronics reprezentowane jest od wielu lat w Szwecji i Finlndii. Ponadto,
w Chinach posiadamy biuro informacji technicznej, które wspiera naszą działalność w zakresie produktów sprowadzanych z tego rejonu.

Na polskim rynku obecni jesteśmy od 1998r. i specjalizujemy się w doradztwie technicznym oraz zaopatrywaniu producentów maszyn i urządzeń z branży elektromechanicznej i elektronicznej. Od 2008r. nasza oferta została poszerzona o materiały do technologii SMT i THT, klawiatury i wyświetlacze.
W 2012 r. rozpoczęliśmy współpracę także w zakresie urządzeń do procesu lutowania.
​​​​​​​
Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości serwisu logistycznego, który realizujemy w oparciu o efektywny ogólnoeuropejski system magazynowy. Współpracujemy wyłącznie ze starannie dobranymi producentami z całego świata, którzy są liderami w swoich branżach. Regularne wizyty u naszych dostawców tworzą podstawę do wzajemnego zrozumienia, jak również pozwalają na uzyskanie specjalistycznej wiedzy dotyczącej oferowanych produktów oraz sposobów ich zastosowania.

OEM AUTOMATIC Sp. z o.o. OEM ELECTRONICS |ul. Działkowa 121 A | 02-234 Warszawa| Tel: +48 669 917 931  | info@oemelectronics.pl

OEM Sygnalista