Skip to main content

Bezproblemowa ochrona przed przegrzaniem

Bezproblemowa ochrona przed przegrzaniem

Od 1972 roku nasz klient Wexiödisk dostarcza do kuchni komercyjnych zmywarki o wysokich wymaganiach jakościowych. Firma działa w Szwecji, ale eksportuje urządzenia również do innych krajów. Współpraca między OEM Electronics i Wexiödisk rozpoczęła się od wykrycia problemu z komponentem zabezpieczającym przed przegrzaniem.

Problem występujący u naszego klienta polegał na tym, że tak zwana funkcja bezpieczeństwa elementu mogła się wyzwolić podczas transportu, jak również w niskich temperaturach. W wielu przypadkach powodowało to dodatkową pracę związaną z instalacją nowych kuchni.

Jako rozwiązanie OEM Electronics zaproponowała nowe zabezpieczenie termiczne, które nie tylko rozwiązało problem z zabezpieczeniem przed awarią, ale również umożliwiło zastosowanie połączeń śrubowych przy dużych prądach, co wcześniej nie było możliwe.

„Ponieważ dostarczamy produkty do komercyjnych kuchni morskich, wymagane są również specjalne certyfikaty. Firma OEM Electronics była w stanie nam w tym pomóc, co jest dla nas kolejnym bardzo ważnym czynnikiem ”- skomentowała Monika Wintberg, odpowiedzialna za zakupy w Wexiödisk.

Nowa ochrona przed przegrzaniem jest zawarta w prawie wszystkich maszynach Wexiödisk. Jest to bardzo duża ilość zastosowanych komponentów, a mimo to nie otrzymano do tej pory ani jednej reklamacji.

„OEM Electronics zawsze dba o to, aby dostarczać nam komponenty na czas, po konkurencyjnych cenach i w bardzo dobrej jakości, co jest dla nas podstawą przy wyborze dostawcy ”, dodała Monika Wintberg. Podsumowała, że jest zadowolona z naszej współpracy i zdecydowanie może polecić OEM Electronics jako dostawcę.


Stanisław Leśniak
Inżynier Sprzedaży
+48 606 609 820

Kontakt

OEM AUTOMATIC Sp. z o.o. OEM ELECTRONICS |ul. Działkowa 121 A | 02-234 Warszawa| Tel: +48 669 917 931  | info@oemelectronics.pl

OEM Sygnalista